Vypouštění chladicí kapaliny z bloku motoru

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Vypouštění chladicí kapaliny z bloku motoru

Příspěvek od 935Baby » 12.08.2006, 16:06

Už jste to nikdo vypouštěl ?

Mít přitom u sebe konstruktéra 200SX tak by asi dostal přes držku :twisted:

Na bloku motoru je zátka schovaná za turbem a aby se povolila tak je potřeba mít 17 nástavec + kloubový nástavec + kloubový nástavec + prodloužení 250mm + ráčnu samozřejmě. Bez tech nástavců to nejde - šlo by to s jedním kloubem ale to by se museli zusndat tepelné kryty co jsou na té přírubě co jde z turba a pro jejich povolení tam také není moc místa na manipulaci.

Blbě se to nasazuje a ještě hůř při dvou kloubech povoluje - ta síla jde všude jinde a ne do otáčivého pohybu.

Když jsem to povolil tak pak při vypouštění mi polovina té náplně vytekla na podlahu.

To co vyteklo z bloku je cca 1/4 celokové kapacity, jinak bych to tam klidně nechal ale je tam toho celkem dost.

No dlouho jsem si takle nezanadával :lol:

Těd už jen naplnit Wynns přípravkem na vyplachování chladiče a vodou, vypustit, naplnit antifreezem a mám to zasebou 8)

Také jse už vypušteli vodu z bloku?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 12.08.2006, 20:11

jo, ale měl jsem motor venku a turbo dole a šlo to bezproblému :lol:

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 12.08.2006, 21:11

Martin_534 píše:jo, ale měl jsem motor venku a turbo dole a šlo to bezproblému :lol:
taktak, pak uz s tym staci jenom zatrepat :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 229 hostů