Tak uz jsem asi zase dojezdil

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 06.01.2006, 11:35

ja mam od Kaliny .. dotazeny na 110 a zatim nefouklo ... ale je fakt ze to taky zatim poradne nejelo :shock:

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 08.01.2006, 12:25

Tak uz mi to zase nejede. v patek se to cely rozebralo. Ve tretim valci bylo asi 2dcl vody, ctvrtej na tom vyl trochu lip. Hlava byla dotazena asi na 50Nm. V sobotu prijeli kamosi z lipy, dalo se tam novy tesneni, vsechno se pozapojovalo, velkej problem byl voda na turbu, sroub tam vubec nesel zasroubovat, vypadalo to ze je moc dlouhej, takze se vyrabely ruzny podlozky a podobny kraviny, takze ted uz to jen kape. Nasledovalo nandani remenu, kdy nastaly trochu problemy s vacnou. Dosteloval se snimac a hura domu. 15 km od Jicina najednou chcip a konec. Rozcupoval se rozvodak... doufam, ze se tam nic nepodkalo, dneska odpoledne to zase rozeberu, mam tu jeste starej, tak ho tam zkusim dat a uvidim, jestli to je vse v pohode.

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 08.01.2006, 22:08

Goodziller píše:Tak uz mi to zase nejede. v patek se to cely rozebralo. Ve tretim valci bylo asi 2dcl vody, ctvrtej na tom vyl trochu lip. Hlava byla dotazena asi na 50Nm. V sobotu prijeli kamosi z lipy, dalo se tam novy tesneni, vsechno se pozapojovalo, velkej problem byl voda na turbu, sroub tam vubec nesel zasroubovat, vypadalo to ze je moc dlouhej, takze se vyrabely ruzny podlozky a podobny kraviny, takze ted uz to jen kape. Nasledovalo nandani remenu, kdy nastaly trochu problemy s vacnou. Dosteloval se snimac a hura domu. 15 km od Jicina najednou chcip a konec. Rozcupoval se rozvodak... doufam, ze se tam nic nepodkalo, dneska odpoledne to zase rozeberu, mam tu jeste starej, tak ho tam zkusim dat a uvidim, jestli to je vse v pohode.
:shock: no co ja vim tak by se to potkat nemel ... ten rozvodak musi bejt dobre napnutej, me se taky podarilo ho jednou natahnout tak ze drel .... ale nastesti jsem si toho vsimnul hned ....

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 08.01.2006, 22:55

No tak uz mi to zase jezdi. Nasel jsem stary rozvodak a a je to v poho. Rozdovak spadnul z ty druhy kladky a totalne se rozsrotoval(jeste to vyfotim a dam to sem), pak to preskocilo a uz to nejelo. Ventily prezily a to je to hlavni. Jinak jsem vypodlozkoval turbo a jede to ted moc pekne, spis bych rekl az pekelne a to mi to tlaci jen 0,85 baru... nedokazu si vubec predstavit, jak to muze jet na 1,2baru:-) To uz musi byt poradny ficak.....:-)

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 09.01.2006, 09:43

čeče co ty s těma rozvodákama děláš. jak ti může spadnout, nemáš tam něco špatně? pochopím když někomu praskne, stane se ale aby dvakrát po sobě,to je trošku divné...
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 09.01.2006, 09:57

To nebolo dvakrat po sobe. Podfouklo se tesneni pod hlavou a proto se to cely rozebiralo, rozvodak jsem nechal dole nasazenej a ani se nesundaval ten kryt, takze to vypada, ze si tam nekde presne nesednul a drel se, a to bylo pak tak dlouho, nez byl tak slaby, ze preskocil.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 09.01.2006, 10:02

Goodziller píše:To nebolo dvakrat po sobe. Podfouklo se tesneni pod hlavou a proto se to cely rozebiralo, rozvodak jsem nechal dole nasazenej a ani se nesundaval ten kryt, takze to vypada, ze si tam nekde presne nesednul a drel se, a to bylo pak tak dlouho, nez byl tak slaby, ze preskocil.
aha já to blbě přečetl.. já myslel že ti poprvé lehnul za jízdy a pak po druhé spadnul ten starej.. No aspon vidíš že je lepší to udělat pořádně a vše sundat :)
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 09.01.2006, 10:11

Jj. Casem jeste jednou vymenim to tesneni pod hlavou za to kovovy od kaliny, ale to necham az na leto. Ted to autiko musi hlavne jezdit.

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 09.01.2006, 23:24

Jestli se chcete zasmat, tak se muzete podivat jak se poprve meni tesneni a jak vypada radne odlehceny remen.:-)
http://goodziller.album.cz/vymena-tesneni/

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 hostů