Jakou pistoli pro lakování?

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
buky300zx
user
Příspěvky: 3959
Registrován: 15.09.2006, 15:41
Bydliště: Nitra Čakajovce 37

Re: Jakou pistoli pro lakování?

Příspěvek od buky300zx » 17.02.2012, 12:40

Presne tak.
Powered by Buky NO LIMIT
Tiger Racing Super six 2.0 NA 284Hp
Nissan 300Zx Turbo Z31 VG Power 87 Drag-sold
Nissan 300zx Turbo Z31 VG Power 87 Street
Nissan 300zx Turbo Z31 VG power 85 2sic :-)-sold
Nissan GTR R35
Suzuki Burgman 650
Dvojnápravový sklápací vozík-2700kg

http://www.cnc-bucek.sk

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Jakou pistoli pro lakování?

Příspěvek od Igor » 28.02.2012, 22:44

Pro lakování je nejlepší CZ75 compact(kdyby jsi chtěl Lakovat například v Mostu,nebo Chebu) :twisted:
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: Jakou pistoli pro lakování?

Příspěvek od mauglie » 29.02.2012, 00:00

Igor píše:Pro lakování je nejlepší CZ75 compact(kdyby jsi chtěl Lakovat například v Mostu,nebo Chebu) :twisted:
opakovaný vtip není vtipem

holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou pistoli pro lakování?

Příspěvek od holubrider » 07.03.2012, 00:50

Já jsem si koupil tu levnou,a myslím pro tebe by třeba taky stačila jestli se tim nechceš živit,ale relativně nejdražší s tech z polska,a není špatná vyšla něco pod 3000,- ,ty uplně levný sou fakt nahovno reznou,trysky nahovno atd..todle už je fakt pohodička,už sem s ní nadělal hromadu pravidelně ji čistim a furt ok.Když drahou tak bych šel fakt ale do pořadný - SATA, jinak rači zas shitku.Mám trysku 1.4 ted nevím,stříkám na dva bary a stříká to krásně,radost dělat.Plnič tim de taky,jen tam člověk dá vic vrstev,to bych neřešil,a když vrstva tak vemu starou klasiku kovofinis,ta dá i stříkací kit :) ale to nepoužívám
V čem spočívá profi pistole,že je z hliníku a dobře se drží a reguluje,s toudle tou mojí když daš plnou nadobku a deš bombit skelet nebo kastli nebo i celý auto,tak ti za chvíli upadne ruka nebo abys měl kolegu a střídali ste se :d
Hlavně podstatná je filtrace a kompresor.Pak až bych ladil drahou pistoli,jinak vyhozený prachy člověk je akorat nasranej a neužije si to tak bacha na to,todle si hlavně zařid.TO samí hadice,chce to novou čistou hadici jen k pistoli.Docela se mi ale povedlo že už to mám jakžš takž bez bordelu,olej a tak,mám velkej odlučovač na kompresoru a druhej před pisotlí což je další věc a zavaží napíču ,ale už to jde doma udělat pěknou práci.čím tenčí vrstva tím víc citlivý na mastnotu a tak,ale drahý barvy sou tak drahý že střikaj v tenoučkejch vrstvách.Todle asi všechno třeba víš ale rači jsem to rozepsal :) Druhá věc je maska a zbytek výbavy.
Tod moje zkušenost ,zaleží na co to kdo chce a jaký má možnosti.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 hostů