Nabízím přivýdělek

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od MYSAK » 26.07.2011, 18:37

Ty dva sacky co dovezou je lepsi sezrat :D

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fire » 26.07.2011, 21:36

Woyta píše: Celkem zajimave pocteni.
http://webcache.googleusercontent.com/s ... .google.cz
Docela zábavné :)

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 26.07.2011, 21:50

Očividně diskuze na úrovni :lol:

To je nejlepší když se baví ti, co to ani nezkusí a jen kritizují, takovejch sraček je českej internet plnej... chytrej člověk zabrouzdá v cizích diskuzích... ale jak jsem řekl, je to škoda slov...

nelíbí? tak nech bejt, ale nekritizuj...


To je stejný jako kdybych začal nadávat na Alfy, že to jsou krámy, že každej říká že nic nevydrží, že se s ní jezdí od servisu k servisu... ale přítom jsem žádnou nevlastnil, tudíž, nemohu kritizovat, papouškovat cizí názory, to svede každý...
Obrázek

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Design » 26.07.2011, 21:55

Internet ja natolik velke medium že když o nekom napišu že je gay tak prece neznamena že doopravdyy je plus se navic ješte mužu podepsat za nekoho jineho a bude vymalovano.Bralibyste to hned tak že to tak doopravdy je?
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 26.07.2011, 22:02

fire: jojo taky sem se pobavil... ale v podstate tam neni nic co by nebylo řečeno tady teda krom toho že franta do toho zase zamotal svoji kládu :lol:

to all: ukrajinsky bombony sou vyborny ale musis vedet jaky.

to stigi: nas už asi nepřesvědčíš.... divny je že vsude se pise to samy produkt nabizeny lidem pro ktery je nevhodny tzn vydelavani na blbosti/obobování .... co pisu na reklamnim webu je mi jedno. a zajimave je že zatimco vsude najdes duvody proc ne po shlednuti videa z konference me jich napadlo taky nekolik, a ani ty jsi nebyl schopny rict proc je to tak super jen porad pises o nejaky videokonferenci a ze to neumis vysvetlit takze nechapu jak muzes rict že je to super když to neumis vysvetlit (napada me otazka jestli vubec viš (chapeš) co prezentuješ)....
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 26.07.2011, 23:27

Stigi píše:Očividně diskuze na úrovni :lol:

To je nejlepší když se baví ti, co to ani nezkusí a jen kritizují, takovejch sraček je českej internet plnej... chytrej člověk zabrouzdá v cizích diskuzích... ale jak jsem řekl, je to škoda slov...

nelíbí? tak nech bejt, ale nekritizuj...


To je stejný jako kdybych začal nadávat na Alfy, že to jsou krámy, že každej říká že nic nevydrží, že se s ní jezdí od servisu k servisu... ale přítom jsem žádnou nevlastnil, tudíž, nemohu kritizovat, papouškovat cizí názory, to svede každý...
Proc mi to jen pripomina vtip: "Vsichni jsou blazni jen ja jsem letadlo."?

Sam to ve svem videu rikal. Je to na legalni hranici. Aby jsi mohl prodavat, musis si koupit onen SW. Zisk z tohoto prodeje ma naborci a vyrobce SW. Jde jen o prevedeni registracniho poplatku jinam aby bylo vse dle zakona.
Dale bylo ve videu receno, ze az se trh nasyti vymysli novy produkt aby byl zisk trvale udrzitelny. Jelikoz tyto produkty maji kratkou zivotnost, mel by jsis pospisit at na tom trhnes ten balik ktery ti slibuji.


Na Alfy klidne muzes nadavat. Spolehlivosti jsou na tom spise hure ale Alfa je srdcovka. Coz ti potvrdi majitele.
A kdyz jsme u koncernu Fiat tak jejich dalsi srdcovka model 500 je v servisech taky celkem casto.
Pak se podivame na frantiky. Jejich velkou slabinou je elektrika. V posledni dobe tim obvlzlaste vynika Renault. A bohuzel diky partnerstvi i Nissan.
Auta od VW group opravdu nemusim i kdyz me zivi. Opel skoda mluvit. Zvenku pekne ale jinak prasarna.
Korejska auta? Za poslednich par let opravdu velmi vyrazny skok v kvalite. Mel jsem moznost poradne si prohlednou Kia Optima (jeste se u nas neprodava) a je to velmi dobre udelane auto.
Atd.

PS: Nejake to ekonomicke vzdelani mam. Nejakou dobu jsem studoval na UHK informacni management.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od blázen » 26.07.2011, 23:42

Ja vw taky nemusim, ale ty tdi jsou fakt dobrý
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 26.07.2011, 23:46

Me teda neprijdou.
Zivotnosti jsou na tom asi dobre ale kultivovanost ma konkurence lepsi.
Obecne naftaky moc nemusim.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Igor » 27.07.2011, 00:22

Už ho nechte bejt,ať se v tom utopí,stejně mu to do hlavy nevtlučete akorád se to tady zas bude zbytečně hádat...mimojiné,když jsme u těch vw,tak já nemám rád golfy,corrado a scirroco-stejně jako nemám rád mlaďáky co si kooupí BMW(90% znich) jsou namistrovaný pi*usové,co si koupili bavora 1,8benzin aby mohli řezat zatáčky předškolou a aby se ta hustokrutěnádherná blondýna ohlídla a dala jim a aby stim mohli machrovat na,na plný kule puštěnou muzikou před kámošema(mluvím z vlastní zkušenosti,ptž jeden si koupil bmw 1,6 a druhej 1,8 a teď hustokrutě trhaj každou zatáčku bokem),ale nějak jim to nejde když jedou semnou :-D,asi si na ty jejich extra drifty počkám až napadne sníh :-D
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Uživatelský avatar
200sxlover
user
Příspěvky: 145
Registrován: 02.07.2010, 18:10
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od 200sxlover » 27.07.2011, 00:29

Igor píše:Už ho nechte bejt,ať se v tom utopí,stejně mu to do hlavy nevtlučete akorád se to tady zas bude zbytečně hádat...mimojiné,když jsme u těch vw,tak já nemám rád golfy,corrado a scirroco-stejně jako nemám rád mlaďáky co si kooupí BMW(90% znich) jsou namistrovaný pi*usové,co si koupili bavora 1,8benzin aby mohli řezat zatáčky předškolou a aby se ta hustokrutěnádherná blondýna ohlídla a dala jim a aby stim mohli machrovat na,na plný kule puštěnou muzikou před kámošema(mluvím z vlastní zkušenosti,ptž jeden si koupil bmw 1,6 a druhej 1,8 a teď hustokrutě trhaj každou zatáčku bokem),ale nějak jim to nejde když jedou semnou :-D,asi si na ty jejich extra drifty počkám až napadne sníh :-D
Dokud trhaj zatáčku bokem se zadohrabem, tak to je OK. Já znám bohužel pár lidí, kteří trhaj zatáčky bokem i s vectrama a s fabiema :D
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night.
It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make your first lap you can't stop. The track is home away from home.
You smell that race fuel, rubber, and when you hear those engines scream it's music to your ears.

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Igor » 27.07.2011, 00:32

:-D jojo takovejch znám taky kotel a například jejich Toyota Yaris s opičkou na střeše s obsahem 900 a tříválcem s výkonem 45kw nebo koik to má má 200 hned....akorád mi borec zaponěl říct,co u něj to hned znamená :-D
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Uživatelský avatar
200sxlover
user
Příspěvky: 145
Registrován: 02.07.2010, 18:10
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od 200sxlover » 27.07.2011, 00:41

Igor píše::-D jojo takovejch znám taky kotel a například jejich Toyota Yaris s opičkou na střeše s obsahem 900 a tříválcem s výkonem 45kw nebo koik to má má 200 hned....akorád mi borec zaponěl říct,co u něj to hned znamená :-D
Ale to v Need For Speedech mám taky 200 hned. :D
No to HNED bude nějaká nová veličina ;-) :D Objevená hrabětem von Tuzingem
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night.
It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make your first lap you can't stop. The track is home away from home.
You smell that race fuel, rubber, and when you hear those engines scream it's music to your ears.

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Igor » 27.07.2011, 00:44

A objevili ji řidiči důchodci,kteří přesedli ze š120 na felicii...nebo mi ppředevčírem děda pučil felicii(zrovna ten případ) a když mi dával klíče,tak mezi zubama procedil větu,ať si dávám bacha,že to je hrozně silný auto :twisted: :twisted: (no sem snad debil abych mu ten supersport v první zatáčce naboural?) :-D
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Uživatelský avatar
200sxlover
user
Příspěvky: 145
Registrován: 02.07.2010, 18:10
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od 200sxlover » 27.07.2011, 01:35

Igor píše:A objevili ji řidiči důchodci,kteří přesedli ze š120 na felicii...nebo mi ppředevčírem děda pučil felicii(zrovna ten případ) a když mi dával klíče,tak mezi zubama procedil větu,ať si dávám bacha,že to je hrozně silný auto :twisted: :twisted: (no sem snad debil abych mu ten supersport v první zatáčce naboural?) :-D
No ona ta Felcka jede jak z praku ;-) Proti tomu je nějakej R34 GT-R úplná plečka
Ale aby ses potom nedivil, až nastartuješ dědovu felcku a on se ozve nějakej osmiválec ;-) :D
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night.
It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make your first lap you can't stop. The track is home away from home.
You smell that race fuel, rubber, and when you hear those engines scream it's music to your ears.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od blázen » 27.07.2011, 07:20

Woyta píše:Me teda neprijdou.
Zivotnosti jsou na tom asi dobre ale kultivovanost ma konkurence lepsi.
Obecne naftaky moc nemusim.
Životnost vs spotřeba a výkon.. Kultivovaný 4 válec neexistuje
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 84 hostů