Levné polosliky

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od adner » 13.01.2011, 16:43

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... sowigan=So
tohle používám na předek,vynikající pneu nejvyšší kvality,super sedí,měkká,tichá, na silnici ideální.Občas se to objeví i v rozměru 255/40/17(18),můžu jen doporučit. Na zadek dávám Falken 270/40/17 protože je nejlevnější a přitom slušný
na Nankang NS2 nedám dopustit jezdím je x let na daily car,sedí jak přibité všechny téměř za cenu jedné Micheliny,výborné i na sněhu..
můj názor zní: nepodporujte drahé pneumatiky.Mockrát jsem si ověřil,že nejsou o nic lepší,než kdejaká čína,kolikrát i mnohem horší (pirelli,vredestein),můj gumař v tom se mnou sice nesouhlasí ale já na tom jezdím a platím to,kdežto on vydělává :idea:

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Peca » 13.01.2011, 19:00

Mno nevím, když jsem na Clio hodil místo Hankook R888 a šel se projet, nepochyboval jsem ani na moment že to za ty prachy stojí. Ale chápu že na ty svoje 17 a 18" hledáte levnější alternativu. Kdysi jsem na SXu jezdil 18" Micheliny Pilot Sport, když je srovnám s Nankangy, je to nebe a dudy, i když netvrdím že to stojí za ten mastný příplatek, to už je každého věc...
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
tomita
user
Příspěvky: 687
Registrován: 03.05.2006, 14:58
Bydliště: Praha/Mnichov
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od tomita » 13.01.2011, 20:48

Mam na predku Racery 225/40/18...moc jsem na nich nenajezdil, ale drzi asi jak kvalitnejsi bezna pneumatika (treba SportContact, Potenza..atd.)..poloslick ve smyslu sve funkce to uplne neni. Mylsim ale, ze je odpovidajici za tu cenu. :)
Obrázek
S14a RB25

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od adner » 13.01.2011, 21:25

kdyby ses jich chtěl náhodou zbavit a jsou ještě pěkné,tak si je vezmu..

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od adner » 13.01.2011, 21:39

Peca píše:Mno nevím, když jsem na Clio hodil místo Hankook R888 a šel se projet, nepochyboval jsem ani na moment že to za ty prachy stojí. Ale chápu že na ty svoje 17 a 18" hledáte levnější alternativu. Kdysi jsem na SXu jezdil 18" Micheliny Pilot Sport, když je srovnám s Nankangy, je to nebe a dudy, i když netvrdím že to stojí za ten mastný příplatek, to už je každého věc...
jistě,proč ne,tady taky jen tak kecáme,co se komu líbí,nic jiného to ani být nemůže...jestli ti 888 dodává pocit jistoty,jsou to dobře investované peníze

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: Levné polosliky

Příspěvek od vmille » 13.01.2011, 22:21

Je to tak levne gumy drzi taky dobre. Jak uz jsem psal jsou stavene na silnice ne okruh, Peca jel Nankangy na okruhu, jasne ze se prehrivaji, tvar desenu taky neni vhodny. Kdyz zkousel s Nankangama driftovat na parkovisti (5°C) nemohl to utrhnout.
Rad dam penize za levne nove Nankangy Kendy Federaly, na silnici si uziji stejnou zabavu jak s 888 za 25000Kc, vim ze jsou dobre ale nejsem zavodnik abych je vyuzil. Na kruh je pak lepsi mit sadu slicku.

adner: neni divocina mit na predku poloslicky (Regaly) a v zadu normal sportovni gumy Falken Nankang? Uz jsi to tak jezdil? Chova se auto s takovou kombinaci auto vyrovnane?

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Awatar » 13.01.2011, 22:24

adner píše:http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... sowigan=So
tohle používám na předek,vynikající pneu nejvyšší kvality,super sedí,měkká,tichá, na silnici ideální.Občas se to objeví i v rozměru 255/40/17(18),můžu jen doporučit. Na zadek dávám Falken 270/40/17 protože je nejlevnější a přitom slušný
na Nankang NS2 nedám dopustit jezdím je x let na daily car,sedí jak přibité všechny téměř za cenu jedné Micheliny,výborné i na sněhu..
můj názor zní: nepodporujte drahé pneumatiky.Mockrát jsem si ověřil,že nejsou o nic lepší,než kdejaká čína,kolikrát i mnohem horší (pirelli,vredestein),můj gumař v tom se mnou sice nesouhlasí ale já na tom jezdím a platím to,kdežto on vydělává :idea:
S timhle teda nesouhlasim. Čínský gumy mi na auto nesměj, maximálně na trénink na drifty. Nankang jsou je jen o něco lepší čínská lisovaná tma než jiná. U těch prémiových gum je potřeba vědět co chci, když utratim prachy za komfortní pneu, tak nemůžu čekat sportovní výkony, značka neprodává jenom jeden model. Dražší gumy jsou testovány a jejich vývoj něco stojí. Je to naprosto to samý jako např. HKS a činský díly na ebay. Fungovat to nějak funguje, ale nikdy ne tak dobře. Je divný utrácet spoustu peněz za to aby auto mělo vyšší výkon, lepší podvozek, brzdy etc. a pak se těšit tim jak sem ušetřil na čínských gumách, i když nedokáží tak dobře přenést performance úpravy. To si radši odpustim pár koní, ale gumy koupim dobrý.

na daily mám např. BS RE070 a naprostá spokojenost, cokoliv jinýho už mi tam nějak nesedí.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od adner » 13.01.2011, 22:48

naprosto souhlasím,je to logická úvaha,řeknu ti k tomu jen jedno- dáš si na svoje půlmegawatové auto třeba sliky,zajedeš na okruhu svoje nejrychlejší kolo,pak přijde šedesátiletý strejda v radiovce,sedne do odřené káry se stopadesáti koněma na Nankangách a nandá ti deset sekund. Kde se stala chyba? že by ty sliky měly výrobní vadu? :wink:
vmille:mně taková kombinace nevadí,zadek si pohlídám snáž,předek na jistotu..

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Awatar » 13.01.2011, 22:55

adner píše:naprosto souhlasím,je to logická úvaha,řeknu ti k tomu jen jedno- dáš si na svoje půlmegawatové auto třeba sliky,zajedeš na okruhu svoje nejrychlejší kolo,pak přijde šedesátiletý strejda v radiovce,sedne do odřené káry se stopadesáti koněma na Nankangách a nandá ti deset sekund. Kde se stala chyba? že by ty sliky měly výrobní vadu? :wink:
vmille:mně taková kombinace nevadí,zadek si pohlídám snáž,předek na jistotu..
srovnáváš jablka a hrušky, jasný že záleží na řidiči, otázkou je jestli tvoje kolo bude rychlejší na slikách nebo čínách. Třeba hlavní vadu na čínách vidim v pevnosti bočnice, protože nedělají tak pevné kostry, ale chyb na kráse je z mého pohledu víc. Jsem v tomhle ohledu dost radikální, ale to je nemoc z povolání.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od adner » 13.01.2011, 23:13

Awatar píše:
adner píše:naprosto souhlasím,je to logická úvaha,řeknu ti k tomu jen jedno- dáš si na svoje půlmegawatové auto třeba sliky,zajedeš na okruhu svoje nejrychlejší kolo,pak přijde šedesátiletý strejda v radiovce,sedne do odřené káry se stopadesáti koněma na Nankangách a nandá ti deset sekund. Kde se stala chyba? že by ty sliky měly výrobní vadu? :wink:
vmille:mně taková kombinace nevadí,zadek si pohlídám snáž,předek na jistotu..
srovnáváš jablka a hrušky, jasný že záleží na řidiči, otázkou je jestli tvoje kolo bude rychlejší na slikách nebo čínách. Třeba hlavní vadu na čínách vidim v pevnosti bočnice, protože nedělají tak pevné kostry, ale chyb na kráse je z mého pohledu víc. Jsem v tomhle ohledu dost radikální, ale to je nemoc z povolání.
o to tu přeci nejde,my se bavíme o jízdě po silnici ,tam mi na bezvadné svezení číny uplně stačí,na závod si je pochopitelně nevezmu (anebo taky jo) ale předpokládal jsem,že to je každému jasné..

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Awatar » 13.01.2011, 23:18

adner píše:
Awatar píše:
adner píše:naprosto souhlasím,je to logická úvaha,řeknu ti k tomu jen jedno- dáš si na svoje půlmegawatové auto třeba sliky,zajedeš na okruhu svoje nejrychlejší kolo,pak přijde šedesátiletý strejda v radiovce,sedne do odřené káry se stopadesáti koněma na Nankangách a nandá ti deset sekund. Kde se stala chyba? že by ty sliky měly výrobní vadu? :wink:
vmille:mně taková kombinace nevadí,zadek si pohlídám snáž,předek na jistotu..
srovnáváš jablka a hrušky, jasný že záleží na řidiči, otázkou je jestli tvoje kolo bude rychlejší na slikách nebo čínách. Třeba hlavní vadu na čínách vidim v pevnosti bočnice, protože nedělají tak pevné kostry, ale chyb na kráse je z mého pohledu víc. Jsem v tomhle ohledu dost radikální, ale to je nemoc z povolání.
o to tu přeci nejde,my se bavíme o jízdě po silnici ,tam mi na bezvadné svezení číny uplně stačí,na závod si je pochopitelně nevezmu (anebo taky jo) ale předpokládal jsem,že to je každému jasné..
Mě se jedná i o zážitek z jízdy a pokud se pneu na každym druhym výjezdu ze zatáčky žvejkne tak mě to moc nebaví. A zrovna na silnici sou číny kupodivu horší, protože je potřeba předvídaltelnost a bezpečnost pneu. No i na silnici se dá dostat na limit.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Peca » 13.01.2011, 23:29

vmille píše: Rad dam penize za levne nove Nankangy Kendy Federaly, na silnici si uziji stejnou zabavu jak s 888 za 25000Kc, vim ze jsou dobre ale nejsem zavodnik abych je vyuzil. Na kruh je pak lepsi mit sadu slicku.
A ja zas mam rad tu jistotu ze kdyz mi rupne v bende a rozhodnu se poradne projet tak vim ze se ani tak nemam skoro sanci dostat na limit gum a neskoncim nekde nedotacakem v protijedoucim aute :)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Levné polosliky

Příspěvek od adner » 13.01.2011, 23:40

awatar:souhlasím s tebou,důležitý je pocit bezpečí,pak člověk jede rychleji a v pohodě..já problém s čínama nemám

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Kentoya » 14.01.2011, 01:29

rendo svez awatara na čínách do zatáčky :D, tak jak to umíš, a myslím že jedinej kdo bude mít pocit jistoty budou ty číny

nic proti awe, ale zrovna renda umí jezdit velmi dobře a jestli mu stačí číny tak musí všem, ale pokud tobě nesedí, klidně si kup co hrdlo ráčí, a upřímně a asi se nepletu, mám pocit že renda zajede nejlepší čas na okruhu se stejným setupem jak v autě tak na motorce, co se týká lidí z tohohle fora, a najdou se tak dva konkurenti kteří mu budou olizovat prdel, ale já to nejsem

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Levné polosliky

Příspěvek od Woyta » 14.01.2011, 07:27

Ony ani gumy vyrobene v pokrokovem nemecku nemusi byt nic extra.
Mam Dunlop Fast Response. Prisli zabalene po dvou a rozdil mezi baliky 0,5kg. Vyvazene take zrovna nebyli.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 hostů