Dilema

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Dilema

Příspěvek od OndraS13 » 07.01.2008, 19:29

Mám dilema - auto mám po bouračce a ten co to dával dohromady se s tim zas až tak neštval a udělal to nějak pofidérně - mněl jsem v plánu vyndat motor a trochu upravit motorovej prostor ( věci tipu vyčistit a vyvařit začínající reznoucí místa apod... ) po odstrojení jsem zjistil že když to bylo bouraný tak to někdo jakoby nařezal a svařil -> nevim !

na týhle fotce je to teda špinavý ale je tam vidět ten pofidérní svár ....

Obrázek

Druhá strana -> tady je ten svár taky ..... omlouvám se za kvalitu fotek :/

Obrázek

detail toho sváru

Obrázek

znovu detail -> je to víc rozmazaný ale je tam vidět ta "neprofesionalita"

Obrázek

Na týhle fotce co jsem našel je trošku líp vidět ten první svár ....

Obrázek

Jde mi o to jestli by jste mi neporadili jestli to mám obrousit a vyvařit sám ( myslim že bych to snad zvládnul líp - pokud je zde autor těch svárů tak ho samozřejmě nechci nějak schazovat .... ale .... ;) ) nebo jestli se mám shánět po jinym předku ( třeba jestli někdo nemáte ) nebo jestli rovnou jinou kastli ??? Prostě chci to auto dát do kupy a nechci tohle nechávat - jednou bych se k tomu stejně dostal !!! Pokud by někdo ze zkušených mněl nějakej názor - ať je jakejkoli tak si ho rád přečtu .... předem díky moc !!!

Uživatelský avatar
Tofri
user
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2007, 15:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tofri » 07.01.2008, 20:05

No jestli je to navareny rovne a jde jen o estetickou stranku tak prebrousit karboskou a pohrat si s gitem. Popripade neco dovarit.
Kdyz to je cely krivy tak bych to urizl a navaril nanovo z jiniho auta. Ale nema cenu kuli tomuhle menit kastli.
Obrázek

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 07.01.2008, 20:51

No právě že mi nějak neseděla haubna -> na jedný straně byla vejš haubna a na druhý vejš blatník ... šlo jen o estetickou vadu ale chtěl bych to normálně

na pravo lezl blatník

Obrázek

a na levo haubna

Obrázek

Koukal jsem jestli neni něco s haubnou ale zdá se OK !!! Tak nevim

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 07.01.2008, 20:59

haubnu polož na zem a změř to prohnutí jestli je na obou stranách stejný. jinak je to vařený před tlumičema a pokud je to haubnou, tak jen opravit a tradá

Uživatelský avatar
Tofri
user
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2007, 15:23
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tofri » 07.01.2008, 21:09

Nad lavym blatnikem vypada byt ta haubna zlomena ale mozna se mi to jen zda. Mozna by bylo videt ze blatniky nekopirujou tu vystuz za navarenou casti.
Ale vypada to ze tam je nejaka souvislost s tim navarenim. Ale pokud si nejsi jistej tak bych se do toho nepoustel.
Kdyz to uz bude nutny tak si sezen predek (co tady nebude problem) a prevarit od domecku tlumice. Ale kdyz to budes navarovat tak si to poradne promer at vsechno sedi.
Obrázek

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 07.01.2008, 21:21

To kentoya : Dík za nápad - až se dostanu do garáže tak zkusim !!!

To Tofri : POkud bych se už rozhodnul že to budu předělávat tak to nechám udělat ... netroufnu si ... :/ !!! Díky moc za rady !!!

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Příspěvek od pablo » 07.01.2008, 21:40

pocuj jednu radu ti dam chyte tu kapotu dvaja a poohybaj niektore casti rukou aby si dorovnal kapotu ku blatnikom ked bude kapota moc prehnuta vloz pod nu kus spalku a zavri ju ja som takto dopasoval uz nejaeku tu kapotu ukazali mi to typci co robia auta na linkach ked to nepasuje tak tomu pomouzeme

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 08.01.2008, 09:53

To Pablo : OK taky dík za radu -> až to bude v kupě tak to zkusim ......

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 08.01.2008, 11:19

jestli si nejsi jistý jak je to posvařované tak proměř veškeré rozměry z manuálů karoséřiny. blatník na levé starně už byl koukám opravovaný třeba je chyba i tam i když ten zlom je veliký.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 08.01.2008, 11:43

To Vladislav Bureš : No právě blatníky už mám nový .... takže asi až bude čas tak to složim s novejma blatníkama abych věděl jak na tom jsem .... ten levej blatník je takovej pofidérní ... ten nos vepředu jakoby někdo udělal celej novej z kitu ... :/ uvidim

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Příspěvek od pablo » 08.01.2008, 11:52

tak kdyz chces mit jistotu dej to na stolicu premerat a mas to tam uvidis vice. a budes mit jistotu ze je to v poradku

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 150 hostů