priatelia policajti

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Příspěvek od pablo » 03.09.2007, 20:56

pocuj ti mas tusim tu s12 od slika ze tak poprve mal si mu hned povedat ze nech ti dokaze ze tie svetla su striekane a original a podruhe neviem ci si tam menil vyfuk ale ten co tam bol tak ten urco nemal ani 75 db takze si mu mal hned povedat ze nech ti to na mieste odmera a dokaze. a potretie za tu 130 si si to zasluzil inac pokial nemas znami u policii tak nic nezapises

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 04.09.2007, 06:39

No co se 130ky týče tak jsi své vyslechl řeknu ti kolem mého baráku kdybys proletěl 130km/h a byli tam děti nebo něco tak is tě chytím a ten techničák ti rozstříhám a věř mi že by jsi mi neujel.... Toto nemám rád nikdy nevýš kdy ti tam skočí dítě takže asi tak...

Co se týče těch světtel tak jestli je máš tak černé jak kolikrát výdávám tak bych ti je obouchal basebolovou pálkou... ony ty světla jsou od toho aby svýtili ne aby byli černé jak noc a šlo hovno vydět jestli odbočuješ brzdíš nebo co... Navíc pak to tak dopadá kur'na černý zpátečky a pak maj lidi odřený auta když na couvání nevydíš... Světla vypadaj slušňe pokud maj jen lehkej nádech a nejlépe je přebrousit a stříknout bezbarvým lakem ze špetkou červené aby se oživili... vypadaj pak lépe jak nové...

Ale nechci bejt na tebe zlej ale pořádně se nad tí zamysli...

navíc já třeba výfuk nemám , vždy jsem měl laďáky s hlučností okolo 120db a nikdy nic.. pokud pojedeš po městě slušně a nebudeš to zbytečně vytáčet tak ti nic neřeknou...
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 04.09.2007, 16:25

No a maš štesti že nybyvaš nekde tady kdyby te chytil muj bracha tak by sis asi zajezdil bud na kolečkovym křesle a nebo na posteli v nemocnici.Jako je dost blby litat takovou rychlosti po meste a presne jak rika elvis zajimalo by me co bys delal kdyby ti tam nekdo vlitnul nejaky decko bys brzdil aji očima.Jinak nic proti. :wink:
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
panpica
user
Příspěvky: 471
Registrován: 13.01.2007, 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od panpica » 04.09.2007, 16:33

Jo neblbni, nebo jeste nekde prejedes Designa ! :D
S14 Zenki

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 04.09.2007, 16:41

Treba! viš jak bych byl pak nasranej v garazi mi stoji auto a nikdy bych se nim neprojel :cry: :lol: :lol:
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 04.09.2007, 18:13

sice lita jako blazen, ale tieto veci si vsima. Aj ked je pravda, zr by neubrzdil, (zrajme) keby mu tam vletelo nejake decko. Za svetla nemoze, to ma este odvtedy co to auto kupil, a vyfuk ma v sebe dieru, takze je mozne ze ide nad 75dB. Nebojte sa, hodnu chvilu s tym teraz nebude lietet, treba vymenit spojku, a neni kapka benzinu. :? Takze asi tak. A to ze siel 130 ten policajt nevedel, a bolo mu to zrejme jedno, lebo on hovoril ze uz koncil, ale ked ho ocul, tak si poveadl ze ho este zastavi. Zastavil ho len koli hluku. Inak nic
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 05.09.2007, 06:13

světla není problém dát do origo... přebrousit pod vodou a přelakovat...
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 05.09.2007, 10:31

Na zatmavené světla bych nedával vyjímku ale podmínku za ohrožování veřejnosti :evil:

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 05.09.2007, 13:38

myslim ze dotycnemu autorovi by sa hodilo male zamyslenie nad znenim vacsiny reakcii v tomto prispevku :wink:

Uživatelský avatar
slik85
user
Příspěvky: 2589
Registrován: 06.08.2006, 02:07
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slik85 » 05.09.2007, 15:28

zdravim majitele sice jen polovicniho teho jeho ( mojeho auta) chalan mne je jedno jazdi ako chces ale az ked si to auto prepises naseba lebo ak mi pride domou pohladnica s nejakym tvojim rychlostnim rekordom v lavom dolnom rohu a peknou vyhrou na odobratie vodicaku ci mastnej pokuty asi pridem a odkopnem ti hlavu chalan uvedom sa ako jazdis nebudem ti tu pisat somariny to su tvoje sracky ale nerob ich na mojom aute OK?????????



inak dal si ten olej do diferaku??????

inak pridi si preten popolnik pablo robi fasadu a zavadzia mu tam
REPASUJEM NAPRAVY S13,S14 vylisovanie opieskovanie komaxit nalisovanie vymnena
spoutu dilu s12,s13,s14
My cars
Skyline R34 white
570sx s13 swap LS1
[TEL 0907111900

Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peksli444 » 05.09.2007, 16:21

slik85 píše:zdravim majitele sice jen polovicniho teho jeho ( mojeho auta) chalan mne je jedno jazdi ako chces ale az ked si to auto prepises naseba lebo ak mi pride domou pohladnica s nejakym tvojim rychlostnim rekordom v lavom dolnom rohu a peknou vyhrou na odobratie vodicaku ci mastnej pokuty asi pridem a odkopnem ti hlavu chalan uvedom sa ako jazdis nebudem ti tu pisat somariny to su tvoje sracky ale nerob ich na mojom aute OK?????????



inak dal si ten olej do diferaku??????

inak pridi si preten popolnik pablo robi fasadu a zavadzia mu tam

zatial s tym moc nejazdim koli spojke a tomu diferaku bo sa mi nepodarilo uvolnit ten srob.

a pre popolnik planujem bud piatok alebo buduci tyzden ale sak to kurva preparkujte dakde sak ty mas kluce ne?? a pohladnica z PZ BA ti nedojde to sa zase nemusis bat. nastastie poznam vsetky radary a viem kde meravaju a keby nahodou tak sa to vybavi :-) mam tam znamosti takze aj tie svetla skusim cez neho poriesit... :-) a inak ten tvoj prispevok ssa mi zatial najviac pacil :-)
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
slik85
user
Příspěvky: 2589
Registrován: 06.08.2006, 02:07
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slik85 » 05.09.2007, 16:29

za svetla ti nemozu nic nech ti dokaze ze to neni seria a vyfuk je seria ked sa mu nepaci nech ti prispeje na lepsie auto a nech ta este neosklbava
REPASUJEM NAPRAVY S13,S14 vylisovanie opieskovanie komaxit nalisovanie vymnena
spoutu dilu s12,s13,s14
My cars
Skyline R34 white
570sx s13 swap LS1
[TEL 0907111900

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 05.09.2007, 16:39

slik85 píše:za svetla ti nemozu nic nech ti dokaze ze to neni seria a vyfuk je seria ked sa mu nepaci nech ti prispeje na lepsie auto a nech ta este neosklbava
Vo vyfuku je diera, takze moze. A cez den nevidno smerovky, a este k tomu e tam nejak dojabany kontakt na pravej prednej smerovke.(neblika a ziarovkou to neni.)
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
peksli444
user
Příspěvky: 125
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Petržalka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peksli444 » 05.09.2007, 16:44

slik85 píše:za svetla ti nemozu nic nech ti dokaze ze to neni seria a vyfuk je seria ked sa mu nepaci nech ti prispeje na lepsie auto a nech ta este neosklbava

lol som rad ze mi nezobral TP lebo by ho posielali do MA a to by sa tazsie vybavovalo ahlavne by to dlho trvalo a ze to je seria?? to jeho nemusi zaujimat bo su cierne a to na slovensku neni povolene - schvalne som sa pytal toho znameho a on mi povedal ze fakt ze keby boli tmavo cervene tak mi nic nemoze lebo vo vyhlaske neni pisany odtien cervenej takze by mi za to nic nemohol ale oni su cierne a co je pravda ze cez den z dialky nevidno smerovky vidno ich len uuplne zblizka. a tak to bude asi aj s brzdovymi... (tie som nepozeral ci ich vidno ale cestou z MA ked som ta cakal tak som si vsimol ze to skoro nevidno).
200sx s12 red

peksli44@gmail.com
ICQ : 294-995-102
0908 140 102 , 0904 78 23 89

Aaaach ta dnesna mlades je ako kraliky - mysli len na travu a sex.

Zasadne nesuhlasim so svojim nazorom tak sa ma radsej nic nepytajte bo aj tak nic neviem a ked nahodou nieco viem tak sa tvarim ze to neviem.

Po trave sa neslape... ... po trave sa SMEJE. :-) :-) :-) :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 124 hostů